FLOOR-BARRE z AGNIESZKĄ KAMIŃSKĄ

FLOOR – BARRE ® Zena Rommett

z AGNIESZKĄ KAMIŃSKĄ

termin: 5.04.2020 / niedziela/ godz. 15.00 – 17.30

cena: 100 zł

zapisy do dnia 20.03.2020: studio@hurtowniaruchu.pl

Studio Tańca Hurtownia Ruchu / Kraków

Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty FLOOR – BARRE ® Zena Rommett z Agnieszką Kamińską! Będziemy mieli okazję poznać i doświadczyć piękną technikę FLOOR – BARRE 🙂 Zapraszamy zarówno tancerzy klasycznych, współczesnych jak i amatorów!!!

Floor-Barre® Zena Rommett to prosty i piękny sposób nauki posługiwania się ciałem. Ta technika usprawnia wszystkie mięśnie . Proste, świadome sekwencje ćwiczeń, zgodne z anatomią i grawitacją wzbogacają  nasze ciało we wspaniały garnitur mięśniowy.
Floor-Barre® Zena Rommett to światło przewodnie w najciemniejszych i najjaśniejszych momentach kariery tancerza, szansa na doładowanie baterii i długowieczność.
Floor-Barre® Zena Rommett to wspaniałe odkrycie!

Agnieszka Kamińska – należy do Fundacji Zera Rommet Floor-Barre® . W młodości była  zawodniczką gimnastyki artystycznej . Cały czas jest miłośniczką i praktykiem techniki tańca klasycznego. Ukończyła  Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie z tytułem nauczyciela i trenera. Zna wiele form gimnastycznych i tanecznych.  Doświadczenie zdobywała od najmłodszych lat pracując z młodzieżą i dorosłymi w: TKKF , szkołach w tym Szkole Baletowej w Warszawie oraz na licznych warsztatach krajowych( Dance of Poznań) i zagranicznych (Paryż, Rzym, Berlin, Barcelona). Od lat prowadzi zajęcia w techniki Floor-Barre® Zena Rommett -” to wspaniałe odkrycie którym pragnę się podzielić zarówno z amatorami jak i i zawodowymi tancerzami”.

Zapraszamy!!!

Studio Tańca Hurtownia Ruchu i Agnieszka Kamińska

www.hurtowniaruchu.com

Studio Tańca Hurtownia Ruchu
Ul. Kącik 9 , Kraków
tel. 692 131 496
www.hurtowniaruchu.com