FLOOR-BARRE Z AGNIESZKĄ KAMIŃSKĄ

FLOOR – BARRE ® Zena Rommett

z AGNIESZKĄ KAMIŃSKĄ

termin: 8-9.08.2020

sobota godz. 17.30 – 20.00

niedziela godz. 10.00 – 12.30

cena: 180 zł / 2 dni, 100 zł / 1 dzień

zapisy do dnia 27.07.2020: studio@hurtowniaruchu.pl

Studio Tańca Hurtownia Ruchu / Kraków

Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty FLOOR – BARRE ® Zena Rommett z Agnieszką Kamińską! Będziemy mieli okazję poznać i doświadczyć piękną technikę FLOOR – BARRE 🙂 Zapraszamy zarówno tancerzy klasycznych, współczesnych jak i amatorów!!!

Floor-Barre® Zena Rommett to prosty i piękny sposób nauki posługiwania się ciałem. Ta technika usprawnia wszystkie mięśnie . Proste, świadome sekwencje ćwiczeń, zgodne z anatomią i grawitacją wzbogacają nasze ciało we wspaniały garnitur mięśniowy.
Floor-Barre® Zena Rommett to światło przewodnie w najciemniejszych i najjaśniejszych momentach kariery tancerza, szansa na doładowanie baterii i długowieczność.
Floor-Barre® Zena Rommett to wspaniałe odkrycie!

Agnieszka Kamińska – należy do Fundacji Zera Rommet Floor-Barre® . W młodości była zawodniczką gimnastyki artystycznej . Cały czas jest miłośniczką i praktykiem techniki tańca klasycznego. Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie z tytułem nauczyciela i trenera. Zna wiele form gimnastycznych i tanecznych. Doświadczenie zdobywała od najmłodszych lat pracując z młodzieżą i dorosłymi w: TKKF , szkołach w tym Szkole Baletowej w Warszawie oraz na licznych warsztatach krajowych( Dance of Poznań) i zagranicznych (Paryż, Rzym, Berlin, Barcelona). Od lat prowadzi zajęcia w techniki Floor-Barre® Zena Rommett -” to wspaniałe odkrycie którym pragnę się podzielić zarówno z amatorami jak i i zawodowymi tancerzami”.

Zapraszamy!!!

Studio Tańca Hurtownia Ruchu i Agnieszka Kamińska

www.hurtowniaruchu.pl

Uwaga! w przypadku rezygnacji z warsztatów z winy uczestnika opłata nie będzie zwracana.

Studio Tańca Hurtownia Ruchu
Ul. Kącik 9 , Kraków
tel. 692 131 496
www.hurtowniaruchu.com