NEOKLASYKA Z ANNĄ KARABELĄ

NEOKLASYKA Z ANNĄ KARABELĄ w HURTOWNI RUCHU

termin : 27-28.08.2020 (czwartek, piątek)

godz. 18.00 – 19.30 – grupa początkująca

godz. 19.45 – 21.15 – grupa średnio-zaawansowana

cena: 80 zł / 2 dni, 50 zł / 1 dzień

zapisy do dnia 18.08.2020 : studio@hurtowniaruchu.pl

Zapraszamy do udziału w warsztatach wszystkich , którzy chcą uzupełnić swoją technikę o styl neoklasyczny. Zapraszamy, osoby bardziej zaawansowane jak i te początkujące!

Neoklasyka to styl, w którym przeszłość spotyka się z przyszłością. Przenikają się wzajemnie i wspólnie powołują do życia nową formę ruchu, której istotą jest łączenie dwóch różnych światów. Opierając się na bazie dwóch różnych technik tańca, wybrałam najcenniejsze charakteryzujące je jakości : naturalność i swoboda ekspresji tańca współczesnego oraz precyzyjność i estetykę tańca klasycznego. Pragnę podzielić się swoim doświadczeniem w tej bardzo charakterystycznej formie wyrazu artystycznego oraz odkrywać możliwości ciała i umysłu.

Anna Maria Karabela – choreograf, tancerka i nauczycielka tańca Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Warszawie, studiowała w Rotterdam Dance Academy oraz Private Bruckner Universitat w Linz. Ukończyła międzynarodowy program D.A.N.C.E across Europe pod dyrekcją Williama Forsythe’a, Wayne’a McGregora, Angelina Preljocaja i Frederica Flamanda. Jako tancerka występowała z wieloma teatrami i choreografami którymi między innymi byli: Forsythe Company, Wayne McGregor Company, Ballet de Marseille, Yuval Pick, Carolyn Carlson, Aleksandra Dziurosz- Warszawski Teatr Tańca,Cracovia Danza, Art Color Ballet, Teatr Wielki- Opera Narodowa w Warszawie. Swoje prace choreograficzne prezentowała i prezentuje na scenach Europy między innymi w Pavilion Noir, Teatro Due,Teatrze Variete i Operze Wrocławskiej. Prowadzi warsztaty z różnych technik, takich jak: taniec neoklasyczny, taniec współczesny,taniec klasyczny, partnerowanie i improwizacja.Aktualnie jest członkiem New Body Composition Co. którego głównym celem i założeniem jest rozwój międzynarodowej i wielokulturowej współpracy artystycznej.

ZAPRASZAMY!!!

Uwaga! w przypadku rezygnacji z warsztatów z winy uczestnika opłata nie będzie zwracana.


Studio Tańca Hurtownia Ruchu
Ul. Kącik 9 , Kraków
tel. 692 131 496

www.hurtowniaruchu.pl