TANECZNE COMBO W HURTOWNI RUCHU

TANECZNE COMBO W HURTOWNI RUCHU

– FLOOR – BARRE ® Zena Rommett z AGNIESZKĄ KAMIŃSKĄ

– TANIEC KLASYCZNY Z KATARZYNĄ PAMUŁA

termin: 7-8.11.2020

sobota godz. 15.00 – 16.30 – floor-barre

godz. 17.00 – 18.30 – taniec klasyczny

niedziela godz. 10.00 – 11.30 – floor-barre

godz. 12.00 – 13.30 – taniec klasyczny

cena:

2 dni warsztatów dwie techniki tańca – 220 zł

2 dni warsztatów – jedna technika tańca – 120 zł

1 dzień warsztatów – dwie techniki – 120 zł

zapisy do dnia 31.10.2020: studio@hurtowniaruchu.pl

Studio Tańca Hurtownia Ruchu / Kraków

Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty TANECZNE COMBO!

Połączenie zajęć floor bare z lekcją tańca klasycznego, daje możliwość rozgrzania, ustawienia i odpowiedniego przygotowania ciała do lekcji, nie opciążając przy tym stawów oraz kręgosłupa!

Na floor – barre zapraszamy zarówno tancerzy klasycznych, współczesnych i osoby tańczące inne techniki tańca, również amatorów!!! Na taniec klasyczny osoby z minim. 3 letnim doświadczeniem w technice tańca klasycznego.

Floor-Barre® Zena Rommett to prosty i piękny sposób nauki posługiwania się ciałem. Ta technika usprawnia wszystkie mięśnie . Proste, świadome sekwencje ćwiczeń, zgodne z anatomią i grawitacją wzbogacają  nasze ciało we wspaniały garnitur mięśniowy.
Floor-Barre® Zena Rommett to światło przewodnie w najciemniejszych i najjaśniejszych momentach kariery tancerza, szansa na doładowanie baterii i długowieczność.
Floor-Barre® Zena Rommett to wspaniałe odkrycie!

Agnieszka Kamińska – należy do Fundacji Zera Rommet Floor-Barre® . W młodości była  zawodniczką gimnastyki artystycznej . Cały czas jest miłośniczką i praktykiem techniki tańca klasycznego. Ukończyła  Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie z tytułem nauczyciela i trenera. Zna wiele form gimnastycznych i tanecznych.  Doświadczenie zdobywała od najmłodszych lat pracując z młodzieżą i dorosłymi w: TKKF , szkołach w tym Szkole Baletowej w Warszawie oraz na licznych warsztatach krajowych( Dance of Poznań) i zagranicznych (Paryż, Rzym, Berlin, Barcelona). Od lat prowadzi zajęcia w techniki Floor-Barre® Zena Rommett -” to wspaniałe odkrycie którym pragnę się podzielić zarówno z amatorami jak i i zawodowymi tancerzami”.

Taniec klasyczny:

Zajęcia dla osób z minimum 3 letnim stażem na sali baletowej, ale jeszcze wciąż doskonalących swój warsztat i umiejętności.

Program warsztatów obejmuje ćwiczenia przodem i bokiem do drążka, ćwiczenia na środku sali oraz małe i duże allegro.


KATARZYNA PAMUŁA: tancerka, choreograf, pedagog. Na co dzień współpracuje z krakowskimi teatrami instytucjonalnymi oraz niezależnymi artystami. Cały czas wzbogaca swój warsztat biorąc udział w warsztatach tanecznych zarówno w Polsce jak i za granicą. Jako pedagog wraz ze swoimi podopiecznymi uczestniczy w wielu konkursach tanecznych oraz przedsięwzięciach artystycznych w całej Europie, zdobywając nagrody i wyróżnienia.


ZAPRASZAMY!!!

Uwaga! w przypadku rezygnacji z warsztatów z winy uczestnika opłata nie będzie zwracana.


Studio Tańca Hurtownia Ruchu
Ul. Kącik 9 , Kraków
tel. 692 131 496

www.hurtownia-ruchu.pl