METODYKA NAUCZANIA TAŃCA KLASYCZNEGO

METODYKA TAŃCA KLASYCZNEGO

12.12.2020 /sobota / godz. 15.00 – 17.00

prowadząca: KAROLINA KULIGA

cena 80 zł

zapisy do dnia 5.12.2020 : studio@hurtowniaruchu.pl

www.hurtownia-ruchu.pl

To cykl naszych warsztatów odbywających się raz w miesiącu z Karoliną Kuligą. Można wziąć udział w całym cyklu lub jednorazowo w warsztatach.

Warsztaty adresowane dla nauczycieli i instruktorów tańca klasycznego, ale też dla tancerzy, wszystkich zainteresowanych ,pasjonatów i tych którzy chcieliby poszerzyć zakres wiedzy z tej techniki.

Warsztaty mają formę zarówno teoretyczną jak i praktyczną, omówimy wybrane zagadnienia i pokażemy jak one rozwijają się w zależności od klasy i stopnia zaawansowania.

KAROLINA KULIGA: tancerka, choreograf, pedagog baletu.

Absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej w Gdańsku, Policealnego Studia Aktorskiego oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku dziennikarstwo i Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie, w której ukończyła pedagogikę baletu.

Uczestniczka wielu kursów, seminariów i warsztatów z zakresu tańca klasycznego, charakterystycznego i współczesnych technik tańca.

Od 1997 roku rozpoczęła działalność pedagogiczną i choreograficzną ucząc dzieci i młodzież w szkołach baletowych, prowadząc zajęcia ze studentami szkół artystycznych oraz warsztaty taneczne w kraju i za granicą.

ZAPRASZAMY!

Studio Tańca Hurtownia Ruchu
Ul. Kącik 9 , Kraków
tel. 692 131 496
www.hurtowniaruchu.pl