WARSZTATY Z KAROLINĄ KULIGĄ – 2-4.07.2021

Warsztaty z KAROLINĄ KULIGĄ w HURTOWNI RUCHU

2-4.07.2021

 • metodyka tańca klasycznego

 • barre ou sol

 • repertuar baletowy

2-4.07.2021 piątek – niedziela:

g. 15.00 – 17.00 – metodyka tańca klasycznego

g.17.15 – 18.15 – barre ou sol (grupa OPEN)

g.18.30 – 20.00 – repertuar baletowy (grupa średnio – zaawansowana)

Zapraszamy do udziału w warsztatach tancerzy, uczniów szkół baletowych, pasjonatów tańca kalsycznego.

 • barre au sol (grupa open) zajęcia barre au sol opierają się na rozgrzewce wykonywanej na stojąco przy drążku baletowym, ale ćwiczenia robi się na podłodze. Barre au sol to doskonałe uzupełnienie każdej techniki tańca, pozwala rozwinąć świadomość ciała przez wszechstronny trening nie obciążający stawów, który zapewnia: głębokie wzmocnienie mięśni, lepszą postawę ciała i elastyczność.(Można potraktować też jako rozgrzewkę do klasyki grupy średniozaawansowanej)
 • repertuar baletowy (grupa średnio – zaawansowana) zajęcia , na których pracujemy nad wariacjami z repertuaru baletowego

 • metodyka tańca klasycznego – warsztaty adresowane dla nauczycieli i instruktorów tańca klasycznego, ale też dla tancerzy, wszystkich zainteresowanych, pasjonatów i tych którzy chcieliby poszerzyć zakres wiedzy z tej techniki. Warsztaty mają formę zarówno teoretyczną jak i praktyczną, omówimy wybrane zagadnienia tańca klasycznego i pokażemy jak one rozwijają się w klasie 1-3 szkoły baletowej. Będzie to świetna baza dla osób, które już prowadzą zajęcia lub chcą zacząć uczyć. Na warsztatach usystematyzujesz wiedzę na temat nauczania tańca klasycznego w grupach początkujących, poznasz strukturę lekcji, nauczysz się jak poprawnie wykonywać i uczyć pozycji baletowych.

KAROLINA KULIGA: tancerka, choreograf, pedagog baletu.

Absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej w Gdańsku, Policealnego Studia Aktorskiego oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku dziennikarstwo i Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie, w której ukończyła pedagogikę baletu.

Uczestniczka wielu kursów, seminariów i warsztatów z zakresu tańca klasycznego, charakterystycznego i współczesnych technik tańca.

Od 1997 roku rozpoczęła działalność pedagogiczną i choreograficzną ucząc dzieci i młodzież w szkołach baletowych, prowadząc zajęcia ze studentami szkół artystycznych oraz warsztaty taneczne w kraju i za granicą.

Koszt warsztatów:

 • 140 / barre au sol
 • 160 zł / taniec klasyczny – grupa średnio-zaawansowana
 • 300 zł / metodyka tańca klasycznego
 • 280 zł – barre au sol i taniec klasyczny – udział w dwóch warsztatach
 • 560 zł – udział w 3 warsztatach / całość

Na zajęcia obowiązują zapisy do dnia 20.06.2021 : studio@hurtowniaruchu.pl

Uwaga! w przypadku rezygnacji z warsztatów z winy uczestnika opłata nie będzie zwracana.

Studio Tańca Hurtownia Ruchu
Ul. Kącik 9 , Kraków
tel. 692 131 496
www.hurtownia-ruchu.pl