IMPROWIZACJA I TANIEC WSPÓŁCZESNY Z PIOTREM SKALSKIM 7-8.08.2021

IMPROWIZACJA I TANIEC WSPÓŁCZESNY Z PIOTREM SKALSKIM

W HURTOWNI RUCHU!!!

7-8.08.2021 (sobota / niedziela) :

godz. 18.00 – 19.30 – improwizacja taneczna

godz. 19.45 – 21.15 – taniec współczesny

cena :

200 zł / całość – 2 dni warsztatów , 2 techniki

120 zł / 1 dzień warsztatów – 2 techniki

120 zł / 2 dni warsztatów – 1 technika

zapisy do dnia 25.08.2021– studio@hurtowniaruchu.pl

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Program zajęć:

TANIEC WSPÓŁCZESNY: rozgrzewka, choreografia, rozciąganie . Będzie DUŻO TAŃCA z wykorzystaniem zasad dynamiki ruchu, pracy z ciężarem i świadomością ciała.

IMPROWIZACJA: na warsztacie pracować będziemy nad świadomym posługiwaniem się swoim ciałem podczas improwizacji scenicznej. Punktem wyjścia będą nasze zmysły, dzięki którym poznamy więcej odczuć i możliwości dotarcia w głąb „ciekawego siebie”. Dotrzemy do stawów, kości, kontenerów i wielu innych zakątków w naszym ciele, dzieki którym świadomie i bezpiecznie zanurkujemy w ocean możliwości jakim jest improwizacja:)

POZIOM ZAJĘĆ – OPEN.

Piotr Skalski – tancerz, pedagog, choreograf, specjalizuje się w improwizacji i tańcu współczesnym. Absolwent łódzkiej Akademii Muzycznej (Muzykoterapia) oraz Instruktorskiego Kursu Kwalifikacyjnego o specjalności Taniec Współczesny, Od 2008 roku związany z Eksperymentalnym Studio Tańca Iwony Olszowskiej jako tancerz, choreograf, twórca improwizacji, instruktor. Uczestnik wielu warsztatów tańca współczesnego, contact improwizacji i improwizacji. Współpracuje z krakowskimi teatrami jako tancerz, twórca choreografii i ruchu scenicznego. Improwizator w polskiej wersji spektaklu „Soul Project” w reż. i chor. D. Zambrano. Tancerz w spektaklu „Lighting” w chor. A.Konjetzky, „Trans_Miss(i)on” w chor. I.Olszowskiej i F.Fehera oraz “Kantor.Burza” w reż. S.Krawczyńskiego i chor. A.Godowskiej.

 

Uwaga! w przypadku rezygnacji z warsztatów z winy uczestnika opłata nie będzie zwracana.

ZAPRASZAMY !!!

Hurtownia Ruchu i Piotr Skalski

Studio Tańca Hurtownia Ruchu
Ul. Kącik 9 , Kraków
tel. 692 131 496
www.hurtownia-ruchu.pl