GYROKINESIS z Ulą Wojtkowiak

GYROKINESIS z Ulą Wojtkowiak w Hurtowni Ruchu

termin : 18.09.2021 /sobota/ godz. 17.30 – 20.00

cena: 150 zł

zapisy do dnia 8.09.2021 : studio@hurtowniaruchu.pl

Gyrokinesis

Uwielbiany na całym świecie kompleksowo wzmacniający trening, który rozciąga, dotlenia i dodaje witalności całemu ciału. Nabywamy umiejętności korzystania z wewnętrznej dynamicznej siły i polepszamy kondycję, pozbywamy się napięć.
Mięśnie i stawy pracują intensywnie, ale bez przeciążeń, ponieważ stawiamy na płynność ruchu, na co naprowadzają nas różne techniki oddechu.
Dzięki nim nie zaznamy zakwasów, za to uzyskujemy przyjemne poczucie rozciągnięcia i równowagi.

Ćwiczenia polegają na rotacjach, skrętach i skłonach oraz powtórzeniach mobilizując kręgosłup do wielowymiarowego spiralnego ruchu.
Wzmacniamy i uelastyczniamy kręgosłup, łagodnie pracujemy nad otwarciem i wzmacnianiem bioder oraz mięśni dna miednicy.
Nabywamy siły, nadajemy więcej przestrzeni w ciele, co korzystnie wpłynie na zwiększenie zakresu ruchu.

Gyrokinesis® jest bazą dla GYROTONIC EXPANSION SYSTEM® opracowanego przez Julio Horvath pierwotnie jako „joga dla tancerzy”. To metoda profilaktyczna i prewencyjna, wysoko ceniona przez fizjoterapeutów i osteopatów na świecie. Jest treningiem obowiązkowym w wielu instytucjach tanecznych, na przykład w Royal Bellet of London.

Trening odbędzie się na taboretach, na karimatach oraz w pozycjach stojących.

Zapraszamy!
…………………………………………………………………..
Ula Wojtkowiak jest certyfikowaną trenerką Gyrokinesis® oraz tancerką. Ukończyła Akademię Teatralną DAMU w Pradze, Akademię Praktyk Teatralnych Gardzienice. Pracowała w Operze Narodowej w Rzymie, tam prowadziła kursy tanga, treningi aktorskie oraz zajęcia z przygotowania ciała do tańca i ergonomii ruchu. Współpracuje z wieloma świetnymi choreografami i tancerzami tanga argentyńskiego oraz z osteopatiami i fizjoterapeutami. Wykorzystując terapeutyczne aspekty techniki Gyrokinesis® posiada doświadczenie pracy z osobami wymagającymi specjalnej uwagi. Zajęcia prowadziła we Włoszech, w Czechach, w Hiszpanii, w Niemczech, w Argentynie oraz w Polsce.


Więcej o Uli: Gyrokinesis Ula Wojtkowiak
https://www.facebook.com/Gyrokinesis-Ula-Wojtkowiak-783110255080424/

artykuł do przeczytania: https://kobieta.interia.pl/zdrowie/news-gyrokinesis-ruch-ktory-otwiera,nId,4448796

film: https://www.youtube.com/watch?v=EDdoP2rbvWE