WARSZTATY TANECZNE BODY & MIND z Katarzyną Pamułą w NIEPRZEŚNI

WARSZTATY TANECZNE BODY & MIND z Katarzyną Pamułą

W programie warsztatów : ballet conditioning training, barre au sol, stretching

z elementami jogi i relaksacja z treningiem uważności (8 godzin zajęć).

miejsce: Nieprześnia 1 www.nieprzesnia1.com

termin: 28-30.01.2022 (piątek – niedziela)

cena : 850 zł

dla kogo: dla wszystkich zainteresowanych świadomą pracą z ciałem, tych którzy tańczą i tych którzy chcą tańczyć 🙂 będziemy wzmacniać rozciągać i regenerować całe ciało!

Ramowy plan wyjazdu (szczegóły grafik wysyłamy mailowo na tydzień przed wyjazdem)

Piątek:

godz. 16 przyjazd

barre au sol + stretching

kolacja

wieczorna relaksacja

Sobota:

poranny stretching z elementami jogi

śniadanie

czas wolny (masaże, spacer)

ballet Conditiong Training

obiad

czas wolny ( masaże, sauna)

barre au sol

kolacja wieczorna relaksacja z treningiem uważności

Niedziela:

poranny stretching z elementami jogi

śniadanie

ballet Conditioning Training

obiad

wyjazd godz. 14/15.

Informacja o zajęciach:

BALLET CONDITIONING TRAINING– autorski program warsztatów oparty na podstawach tańca klasycznego takich jak – ustawienie ciała, pozycję rąk oraz nóg – niemniej jednak dedykowany dla wszystkich tancerzy lub osób pracujących z ciałem, którzy chcą wzmocnić, uelastycznić, rozluźnić lub zmobilizować mięśnie, ścięgna i stawy, dzięki czemu efektem będzie bardziej „świadome” ciało, zmniejszenie ryzyka kontuzji oraz pomoc w wykonywaniu lekcji z poszczególnych technik tańca.

Podczas treningu bazować będziemy na ćwiczeniach z szeroko pojętego nurtu FITNESS oraz ćwiczeniach rehabilitacyjnych.

BARRE AU SOL – „drążek na podłodze”- czyli technika uzupełniająca tańca klasycznego. Jest doskonałą drogą do wzmocnienia, rozciągnięcia i uelastycznienia ciała. Ćwiczenia, które podczas klasyki, wykonywane są na stojąco, tutaj wykonujemy w pozycji: siedzącej, na brzuchu oraz leżąc na plecach. Takie ustawienia ciała pozwalają na prace w odciążeniu oraz ułatwiają większe skupienie na technice.

W programie również stretching z elementami yogi oraz wieczorna relaksacja z treningiem uważności.

Informacja o prowadzącej:

Katarzyna Pamuła – pedagog, choreograf, tancerka i menedżer.

Absolwentka Krakowskiej Akademii Tańca, Studia Baletowego Opery krakowskiej oraz Szkoły Aktorskiej i Telewizyjnej „SPOT”.

W 2009 roku otrzymała tytuł zawodowego artysty tancerza w Związku Artystów Scen Polskich, a rok później obroniła pracę dyplomową na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. W 2016 roku uzyskała tytuł magistra na Uniwersytecie Jagiellońskim, specjalność- zarządzanie mediami. Obecnie studentka Pedagogiki Tańca.

Aktualnie tancerka i choreografka niezależna, pedagog tańca klasycznego, jazzowego i współczesnego oraz aktorka Teatru KTO. Pracuje w renomowanych szkołach tańca w Krakowie oraz prowadzi warsztaty tańca klasycznego dla dorosłych.

Od 2011 roku jej choreografie kwalifikują się do światowych finałów konkursu DANCE WORLD CUP, zajmując wysokie miejsca.

Cały czas kształci się i rozwija, biorąc udział w warsztatach tanecznych w Polsce i za granicą. Doskonali swój warsztat biorąc udział w szkoleniach metodycznych. Autorka programu Ballet Conditioning Training.
Jest otwarta na nowe pomysły i wyzwania. Nieustannie poszukuje nowych inspiracji, a przez ruch, bezruch… ciągle dowiaduje się nowych rzeczy o sobie samej. Ruch i muzyka są nieodzowną częścią życia… Uważa, iż jedno jest motorem drugiego, a o tańcu nie da się pisać (…) taniec trzeba tańczyć.

Podczas warsztatów zamieszkamy w Nieprześni (40 km od Krakowa ) , NIEPRZEŚNIA 1 to uroczy kompleks wypoczynkowy otoczony pięciohektarowym parkiem. Mieści się w nim m.in. zabytkowy dworek z 1934 roku, jabłoniowy sad, warzywnik i staw z pięknym pomostem.

Do dyspozycji gości są noclegi w pokojach 2-3 osobowych z łazienkami, przestronna restauracja typu slow food, sauna i sala do ćwiczeń.
To idealne miejsce dla osób poszukujących aktywnego wypoczynku i wyciszenia.

W cenę warsztatów wliczone jest wyżywienie wegetariańskie – kolacja w dniu przyjazdu , śniadanie, obiad, kolacja w sobotę oraz śniadanie i obiad w niedzielę do tego bufet z napojami bez ograniczeń podczas pobytu;-)

Dojazd we własnym zakresie.

Dodatkowo dla zainteresowanych można skorzystać z masażu LOMI LOMI:

LOMI terapeutyczny masaż twarzy 60 min w cenie 190zł

LOMI LOMI nui całego ciała 90 minut w cenie 250 zł

Masaże będą dostępne w sobotę 29.01.2022– rezerwacje na masaż trzeba potwierdzić przy zapisie na warsztaty.

Masaże wykonuje Sylwia Serwońska – z wykształcenia filolog romański, z zawodu tłumacz, a po godzinach pasjonatka jogi , Qi gongu i masazu hawajskiego Lomi Lomi Nui . Uwielbia poznawać człowieka przez dotyk, obserwować zależności między ciałem, a umysłem, emocje. Ogromną radość sprawia Jej doświadczanie jak w cudowny sposób świadome rozluźnienie ciała wpływa na uwolnienie emocji, a co za tym idzie na lepsze samopoczucie, nastrój i łagodniejsze spojrzenie na rzeczywistość, jak kojąco działa oddech, dobry dotyk, życzliwość, akceptacja…

ZAPISY DO DNIA 15.12.2021 studio@hurtowniaruchu.pl

ilość miejsc ograniczona!

Uwaga! w przypadku rezygnacji z warsztatów z winy uczestnika opłata nie będzie zwracana.

Studio Tańca Hurtownia Ruchu
Ul. Kącik 9 , Kraków
tel. 692 131 496
www.hurtownia-ruchu.pl