KURS PODSTAW TAŃCA KLASYCZNEGO

KURS PODSTAW TAŃCA KLASYCZNEGO

z Katarzyną Pamułą

soboty 7, 14,21,28 maj 2022

godz. 10.00 – 11.30

Cena: kursu 380 zł

Zapisy do dnia 25.04.2022 : studio@hurtowniaruchu.pl

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

Miejsce: Studio Tańca Hurtownia Ruchu, ul. STRASZEWSKIEGO 28 , Kraków

Dla kogo:

Zapraszamy tancerzy innych technik , osoby pracujące z ciałem, pasjonatów tańca, wszystkich którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z tańcem klasycznym.

Zajęcia przeznaczone są dla osób dorosłych, nie ma górnego limitu wieku 🙂

NIGDY NIE JEST ZA PÓŻNO ŻEBY ZREALIZOWAĆ SWOJE TANECZNE MARZENIA!

Program kursu:

Podczas kursu poznasz główne założenia i zasady tańca klasycznego. Ustawienie ciała, podstawowe pozycje rąk oraz nóg. Skupimy się na rozróżnieniu ćwiczeń w pozycji parallel oraz en dehors, aby świadomie kontrolować swoje ciało podczas zajęć. Dowiesz się jak prawidłowo wykonywać plie oraz różnego rodzaju battements, dzięki czemu Twoje ciało w tańcu będzie bardziej wydłużone oraz przygotowane do dalszego rozwoju. W następny etapie poznamy podstawowe skoki, przygotowania do piruetów oraz obroty. Zdobędziesz wiedzę, która pomoże Ci rozwijać się bardziej świadomie i bezpiecznie w innych technikach tańca, ale też będzie świetnym początkiem przygody z tańcem klasycznym.

Informacja o prowadzącej:

Katarzyna Pamuła – pedagog, choreograf, tancerka i menedżer.

Absolwentka Krakowskiej Akademii Tańca, Studia Baletowego Opery krakowskiej oraz Szkoły Aktorskiej i Telewizyjnej „SPOT”.

W 2009 roku otrzymała tytuł zawodowego artysty tancerza w Związku Artystów Scen Polskich, a rok później obroniła pracę dyplomową na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. W 2016 roku uzyskała tytuł magistra na Uniwersytecie Jagiellońskim, specjalność- zarządzanie mediami. Obecnie studentka Pedagogiki Tańca.

Aktualnie tancerka i choreografka niezależna, pedagog tańca klasycznego, jazzowego i współczesnego oraz aktorka Teatru KTO. Pracuje w renomowanych szkołach tańca w Krakowie oraz prowadzi warsztaty tańca klasycznego dla dorosłych.

Od 2011 roku jej choreografie kwalifikują się do światowych finałów konkursu DANCE WORLD CUP, zajmując wysokie miejsca.

Cały czas kształci się i rozwija, biorąc udział w warsztatach tanecznych w Polsce i za granicą. Doskonali swój warsztat biorąc udział w szkoleniach metodycznych. Autorka programu Ballet Conditioning Training.
Jest otwarta na nowe pomysły i wyzwania. Nieustannie poszukuje nowych inspiracji, a przez ruch, bezruch… ciągle dowiaduje się nowych rzeczy o sobie samej. Ruch i muzyka są nieodzowną częścią życia… Uważa, iż jedno jest motorem drugiego, a o tańcu nie da się pisać (…) taniec trzeba tańczyć.

Uwaga! w przypadku rezygnacji z warsztatów z winy uczestnika opłata nie będzie zwracana.

Studio Tańca Hurtownia Ruchu
Ul. STRASZEWSKIEGO 28 (2 piętro) , Kraków
tel. 692 131 496
www.hurtownia-ruchu.pl