WARSZTATY TANECZNE BODY & MIND z Katarzyną Pamułą

WARSZTATY TANECZNE BODY & MIND z Katarzyną Pamułą

W programie warsztatów (14 h zajęć) : taniec klasyczny, barre au sol, stretching

z elementami jogi , relaksacja .

Miejsce: Nieprześnia 1 www.nieprzesnia1.com

Termin: 22-25.08.2022 (poniedziałek – czwartek)

Cena :

1299 zł (przy wpłacie do dnia 30.06.2022)

1399 zł (wpłata po 30.06.2022)

(możliwość płatności w dwóch ratach)

Dla kogo: dla wszystkich zainteresowanych świadomą pracą z ciałem, tych którzy tańczą i tych którzy chcą tańczyć 🙂 będziemy pracować nad techniką tańca, ale też wzmacniać, rozciągać i regenerować całe ciało oraz resetować umysł!

Zapewniamy profesjonalne zajęcia w kameralnej grupie max 16 osób!

W przypadku gdy grupa będzie zróżnicowana pod wzgledem poziomu techniki tańca klasycznego grupa zostanie podzielona i mogą nastąpić małe zmiany w harmonogramie.

Ramowy plan wyjazdu (szczegóły grafik wysyłamy mailowo na tydzień przed wyjazdem)

Poniedziałek:

godz. 16 przyjazd

barre au sol + stretching

kolacja

wieczorna relaksacja

Wtorek

poranny stretching z elementami jogi na świeżym powietrzu

śniadanie

czas wolny (masaże, spacer)

barre au sol + wzmocnienia

obiad

czas wolny ( masaże, sauna)

taniec klasyczny – technika +choreografia

kolacja

wieczorna relaksacja z treningiem uważności

Środa:

poranny stretching z elementami jogi na świeżym powietrzu

śniadanie

taniec klasyczny – technika +choreografia

obiad

czas wolny (masaże, spacer)

kolacja

wspólne ognisko

Czwartek:

poranny stretching z elementami jogi na świeżym powietrzu

śniadanie

taniec klasyczny – technika +choreografia

obiad

godz. 14 wyjazd

Informacja o zajęciach:

TANIEC KLASYCZNY – warsztat będzie obejmować rozgrzewkę baletową, ćwiczenia na środku sali z szczególnym uwzględnieniem pracy nad obrotami i piruetami oraz układ choreograficzny.

BARRE AU SOL – „drążek na podłodze”- czyli technika uzupełniająca tańca klasycznego. Jest doskonałą drogą do wzmocnienia, rozciągnięcia i uelastycznienia ciała. Ćwiczenia, które podczas klasyki, wykonywane są na stojąco, tutaj wykonujemy w pozycji: siedzącej, na brzuchu oraz leżąc na plecach. Takie ustawienia ciała pozwalają na prace w odciążeniu oraz ułatwiają większe skupienie na technice.

W programie również stretching z elementami yogi oraz wieczorna relaksacja z treningiem uważności.

Informacja o prowadzącej:

Katarzyna Pamuła – pedagog, choreograf, tancerka i menedżer.

Absolwentka Krakowskiej Akademii Tańca, Studia Baletowego Opery krakowskiej oraz Szkoły Aktorskiej i Telewizyjnej „SPOT”.

W 2009 roku otrzymała tytuł zawodowego artysty tancerza w Związku Artystów Scen Polskich, a rok później obroniła pracę dyplomową na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. W 2016 roku uzyskała tytuł magistra na Uniwersytecie Jagiellońskim, specjalność- zarządzanie mediami. Obecnie studentka Pedagogiki Tańca.

Aktualnie tancerka i choreografka niezależna, pedagog tańca klasycznego, jazzowego i współczesnego oraz aktorka Teatru KTO. Pracuje w renomowanych szkołach tańca w Krakowie oraz prowadzi warsztaty tańca klasycznego dla dorosłych.

Od 2011 roku jej choreografie kwalifikują się do światowych finałów konkursu DANCE WORLD CUP, zajmując wysokie miejsca.

Cały czas kształci się i rozwija, biorąc udział w warsztatach tanecznych w Polsce i za granicą. Doskonali swój warsztat biorąc udział w szkoleniach metodycznych. Autorka programu Ballet Conditioning Training.
Jest otwarta na nowe pomysły i wyzwania. Nieustannie poszukuje nowych inspiracji, a przez ruch, bezruch… ciągle dowiaduje się nowych rzeczy o sobie samej. Ruch i muzyka są nieodzowną częścią życia… Uważa, iż jedno jest motorem drugiego, a o tańcu nie da się pisać (…) taniec trzeba tańczyć.

Podczas warsztatów zamieszkamy w Nieprześni (40 km od Krakowa ) , NIEPRZEŚNIA 1 to uroczy kompleks wypoczynkowy otoczony pięciohektarowym parkiem. Mieści się w nim m.in. zabytkowy dworek z 1934 roku, jabłoniowy sad, warzywnik i staw z pięknym pomostem.

Do dyspozycji gości są noclegi w pokojach 2-3 osobowych z łazienkami, przestronna restauracja typu slow food, sauna i sala do ćwiczeń.
To idealne miejsce dla osób poszukujących aktywnego wypoczynku i wyciszenia.

W cenę warsztatów wliczone jest wyżywienie wegetariańskie ,zajęcia i noclegi.

Dojazd we własnym zakresie.

Dodatkowo dla zainteresowanych można skorzystać z masażu LOMI LOMI i KOBIDO:

LOMI terapeutyczny masaż twarzy 60 min w cenie 190zł

LOMI LOMI nui całego ciała 90 minut w cenie 250 zł

KOBIDO – japoński masaż twarzy 60 minut w cenie 200 zł

Masaże będą dostępne we wtorek i środę – rezerwacje na masaż trzeba potwierdzić przy zapisie na warsztaty.

Masaże będzie wykonywać dla Was”

Sylwia Serwońska – z wykształcenia filolog romański, z zawodu tłumacz, a po godzinach pasjonatka jogi , Qi gongu i masazu hawajskiego Lomi Lomi Nui . Uwielbia poznawać człowieka przez dotyk, obserwować zależności między ciałem, a umysłem, emocje. Ogromną radość sprawia Jej doświadczanie jak w cudowny sposób świadome rozluźnienie ciała wpływa na uwolnienie emocji, a co za tym idzie na lepsze samopoczucie, nastrój i łagodniejsze spojrzenie na rzeczywistość, jak kojąco działa oddech, dobry dotyk, życzliwość, akceptacja…

Katarzyna Kachel – „Jeśli chcesz zrobić coś dla siebie, pomogę Ci w trakcie masażu czule otulić Twoje ciało i sprawię, że poczujesz się wyjątkowa. Jestem masażystką, która podczas pracy podąża za potrzebami osób masowanych. Wykorzystuję swoją wiedzę, intuicję, praktykę, ale przede wszystkim odpowiadam na aktualną potrzebę osoby, która poddaje się moim dłoniom. Zapraszam na masaże: hawajski lomi lomi nui, w którym łącze długie i miękkie ruchy, sekwencje rotacji i ucisku. Masaż ten pozwala rozluźnić mięśnie i tkanki, uwolnić głowę od uporczywych myśli, napięć i bólu. Przynosi także ulgę na poziomie emocjonalnym.

* kobido, czyli szybki i efektywny lifting bez skalpela. Wywodzi się z tradycyjnych metod chińskich, bliskich rytuałowi, podczas którego docieram do głębokich struktur skóry. Kobido relaksuje, odpręża, wygładza, oczyszcza z toksyn, poprawia koloryt i zmniejsza zmarszczki.”

ZAPISY DO DNIA 31.07.2022 studio@hurtowniaruchu.pl

ilość miejsc ograniczona!

Uwaga! w przypadku rezygnacji z warsztatów z winy uczestnika opłata nie będzie zwracana.

Studio Tańca Hurtownia Ruchu

Ul. STRASZEWSKIEGO 28 , Kraków
tel. 692 131 496
www.hurtownia-ruchu.pl