TANIEC WSPÓŁCZESNY I IMPROWIZACJA wakacyjne warsztaty tańca z Martą Pietruszką

TANIEC WSPÓŁCZESNY I IMPROWIZACJA

wakacyjne warsztaty tańca z Martą Pietruszką

29.08– 1.09.2022 (poniedziałek – czwartek)

miejsce:

JASIELÓWKA klimatyczne miejsce w Beskidzie Niskim, w miejscowości Wola Niżna

cena:

1190 zł

dla kogo?

Dla wszystkich chętnych 🙂 nie ma limitu wieku ani wymogu doświadczenia w tańcu! Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tańcem i wypoczynkiem w pięknym , klimatycznym miejscu – Jasielówka! Poziom zajęć będzie dostosowany do poziomu uczestników, zapraszamy osoby które mają już doświadczenie w tańcu współczesnym jak i takie które chcą rozpocząć swoją przygodę z tańcem.

program warsztatów:

29.08.22 / poniedziałek

godz. 16 – przyjazd

godz. 17.-18.30 – taniec współczesny

godz. 19.00 kolacja

30-31.08.2022 wtorek – środa

godz. 9.00 – śniadanie

godz. 11-12.30 – improwizacja taneczna

godz.14.00 – obiad

godz. 15.30 – 17.00 – taniec współczesny

godz. 18.00 – kolacja

1.09.2022

godz. 9.00 – śniadanie

godz. 10.-11.30 – taniec współczesny

godz. 12.00 – zupa + owoce

godz. 13.00 wyjazd

Taniec współczesny wykorzystuje elementy takich technik tańca jak: modern dance, taniec nowoczesny, taniec jazzowy, klasyka.

Zajęcia z Martą Pietruszką charakteryzuje: praca ciała poza pionem, zawieszenia, wytracanie równowagi, polimetria ruchu, jakości ruchu (energia, czas, przestrzeń). Zajęcia składają się z rozgrzewki, fraz ruchowych i rozciągania.

Taniec współczesny otworzy Twoje ciało i doda mu elastyczności, siły i świadomości ruchu.

Improwizacja to jedno z podstawowych narzędzi tańca współczesnego, kreatywność, szukanie, ruchu, wyrażanie osobowości, wychodzenie poza nawyki, bycie tu i teraz, świadomość i obecność. Roztańczymy nasze ciała, poczujemy radość z tańca i ruchu!

Tańczyć będziemy na sali (ok. 90 m2) z przyjazną drewnianą podłogą , a jeżeli pogoda będzie sprzyjać to zajęcia będą obywać się również na łące 🙂

Poza zajęciami czeka nas odpoczynek na trawie, nad rzeką, na pięknym słonecznym tarasie, wspólne spędzanie czasu lub chwile odpoczynku od towarzystwa wg potrzeb 😉 czyli relaks.

W okolicy jest kilka atrakcyjnych miejsc m.in. – Rymanów Zdój, Jaśliska (miejsce znane z filmów „Wino truskawkowe” i Boże ciało”), Muzeum Andy Warhola w Miedzilaborcach no i urocze tereny spacerowe!

Zamieszkamy w pięknym miejscu i klimatycznym domu Jasielówka, do dyspozycji mamy komfortowe pokoje z łazienkami (3 osobowe) , cudny taras, łąkę, rzekę.

W cenie warsztatów są noclegi, zajęcia oraz wegetariańskie wyżywienie.

DOJAZD WE WŁASNYM ZAKRESIE.

Więcej informacji o Jasielówce znajdziecie tutaj:

Jasielówka – odkrywaj i rezerwuj na Slowhop.com

www.facebook.com/jasielowka

www.jasielowka.pl

Prowadząca:

Marta Pietruszka – tancerka, choreografka, pedagog, związana z Krakowem.

Od lat 80-tych związana z krakowskim środowiskiem tańca współczesnego. Współpracowała m.in. z Teatrem Tańca Kontrast, Studiem Tańca EST, Teatrem 38, grupą muzyczną ATMAN, Gdańskim Teatrem Tańca, Śląskim Teatrem Tańca, Goethe Institut, Bunkrem Sztuki w Krakowie. W 1998 roku wraz z Olgą Marcinkiewicz założyła Teatr Gestu i Ruchu, gdzie przygotowywała spektakle solowe. Od 1994 roku do chwili obecnej jest nauczycielem tańca współczesnego w Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży, gdzie zainicjowała Scenę Tańca Współczesnego, której była opiekunem artystycznym od 2004 roku. Jako nauczyciel tańca współczesnego współpracowała również z Państwową Szkołą Baletową w Bytomiu, Instruktorskim Kursem Kwalifikacyjnym w NCK oraz Państwową Szkołą Teatralną w Krakowie. Prowadzi warsztaty tańca współczesnego i tańców żydowskich i ludowych na terenie całej Polski, jest stałym gościem festiwali teatralnych i tańca współczesnego.

Jedźcie z nami do Jasielówki po taniec, spokój, ciszę, równowagę!

ZAPISY DO DNIA 31.07.2022

studio@hurtowniaruchu.pl

ilość miejsc ograniczona! Mamy 12 miejsc.

Opłata za warsztaty jest płatna na konto przy zapisie.

Konto: Joanna Orłowska, 46 1140 2017 0000 4102 1212 6035

Uwaga! w przypadku rezygnacji z warsztatów z winy uczestnika opłata nie będzie zwracana.

Studio Tańca Hurtownia Ruchu
Ul. STRASZEWSKIEGO 28 , Kraków
tel. 692 131 496
www.hurtownia-ruchu.pl