BARRE AU SOL i TANIEC WSPÓŁCZESNY z Marta Mück

BARRE AU SOL i TANIEC WSPÓŁCZESNY z Marta Mück w Hurtowni Ruchu

12-13-14.07.2022 (wtorek-czwartek)

godz. 18.15 – 19.15 – barre au sol (grupa otwarta)

godz. 19.30 – 21.00 – taniec współczesny (grupa otwarta)

cena warsztatów:

220 zł / całość warsztatów 3 dni 2 techniki

110 zł / barre au sol 3 zajęcia

120 zł / taniec współczesny 3 zajęcia

50 zł / pojedyncze zajęcia

Zapisy do dnia 5.07. 2022 : studio@hurtowniaruchu.pl

ilość miejsc ograniczona!

Barre au sol – grupa open

Zajęcia barre au sol opierają się na rozgrzewce wykonywanej na stojąco przy drążku baletowym, ale ćwiczenia robi się na podłodze. Barre au sol to doskonałe uzupełnienie każdej techniki tańca, pozwala rozwinąć świadomość ciała przez wszechstronny trening nie obciążający stawów, który zapewnia: głębokie wzmocnienie mięśni, lepszą postawę ciała i elastyczność.

Na zajęciach prosimy mieć swoją GUMĘ do rozciągania.

Czas zajęć: 1h

Taniec współczesny

Autorskie zajęcia prowadzone w formie specjalnie przygotowanej rozgrzewki, ćwiczeń z zakresu techniki tańca współczesnego oraz krótkich sekwencji tanecznych. Zajęcia zawierają ćwiczenia techniczne (na podłodze, na górze, w przestrzeni) a także krótkie choreografie mające na celu ćwiczenie pamięci ruchowej, pracę nad świadomością ciała, wzmocnienie sprawności fizycznej, a przede wszystkim utanecznienie, czyli szaleństwo ducha w żywym ciele 🙂

Czas zajęć: 1h30min / grupa OPEN

Warsztaty są adresowane do wszystkich zainteresowanych tańcem, poziom zajęć będzie dostosowany do poziomu uczestników zajęć.

Marta Mück

Tańczę odkąd pamiętam i nie wyobrażam sobie przestać :)! Swoją edukację taneczną rozpoczęłam od tańca klasycznego. Ukończyłam Studio Baletowe Opery Krakowskiej oraz Konserwatorium Tańca w Krakowie. W 2013 roku uzyskałam dyplom zawodowego tancerza przyznawany przez Związek Artystów Scen Polskich. Uczestniczyłam w licznych ogólnopolskich warsztatach tanecznych, festiwalach oraz konferencjach naukowych. Swoje umiejętności z zakresu różnorodnych technik tańca szkoliłam również na warsztatach tańca w Poznaniu, Koszęcinie, Londynie (Pineapple Dance Studio, The Place), Nowym Jorku (Brodway Dance Center), Reykjaviku (Iceland Dance Company). Tańczyłam nie tylko na polskich scenach, ale również w Finlandii, Danii oraz Niemczech.

Od wielu lat uczę zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych prowadząc stałe zajęcia oraz warsztaty z zakresu tańca klasycznego, współczesnego i jazzowego.

Swoją pasją chętnie zarażam innych, gdyż uważam, że taniec bardzo pozytywnie wpływa na naszą ogólną kondycję psycho-fizyczną i jest barwnym urozmaiceniem życia. Taniec jest dla każdego 🙂

Marta Mück

ZAPRASZAMY!!!

Studio Tańca Hurtownia Ruchu i Marta Mück

Uwaga! w przypadku rezygnacji z warsztatów z winy uczestnika opłata nie będzie zwracana.
Studio Tańca Hurtownia Ruchu

ul. STRASZEWSKIEGO 28 (2 piętro)

Kraków
tel. 692 131 496

www.hurtownia-ruchu.pl