WARSZTATY TANECZNE z Katarzyną Pamułą

WARSZTATY TANECZNE z Katarzyną Pamułą w Hurtowni Ruchu

26.08.2022 piątek

godz. 17.00 – 18.00 – barre au sol /grupa OPEN/

godz. 18.15 – 19.15 – taniec klasyczny – choreografia / grupa OPEN/

godz. 19.30 – 20.45 – taniec klasyczny / grupa średnio-zaawansowana/

cena:

60 zł / pojedyncze zajęcia

110 zł / 2 techniki

160 zł / 3 techniki

Informacja o zajęciach:

BARRE AU SOL – „drążek na podłodze”- czyli technika uzupełniająca tańca klasycznego. Jest doskonałą drogą do wzmocnienia, rozciągnięcia i uelastycznienia ciała. Ćwiczenia, które podczas klasyki, wykonywane są na stojąco, tutaj wykonujemy w pozycji: siedzącej, na brzuchu oraz leżąc na plecach. Takie ustawienia ciała pozwalają na prace w odciążeniu oraz ułatwiają większe skupienie na technice.

NA ZAJĘCIA PROSZĘ ZABRAĆ ZE SOBĄ GUMĘ DO ROZCIAGANIA.

TANIEC KLASYCZNY – choreografia / grupa OPEN/ zajęcia nakierowane na naukę układu choreografii w stylu neoklasyki.

TANIEC KLASYCZNY / grupa średnio-zaawansowana/ – warsztat będzie obejmować rozgrzewkę baletową, ćwiczenia na środku sali .

Informacja o prowadzącej:

Katarzyna Pamuła – pedagog, choreograf, tancerka i menedżer.

Absolwentka Krakowskiej Akademii Tańca, Studia Baletowego Opery krakowskiej oraz Szkoły Aktorskiej i Telewizyjnej „SPOT”.

W 2009 roku otrzymała tytuł zawodowego artysty tancerza w Związku Artystów Scen Polskich, a rok później obroniła pracę dyplomową na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. W 2016 roku uzyskała tytuł magistra na Uniwersytecie Jagiellońskim, specjalność- zarządzanie mediami. Obecnie studentka Pedagogiki Tańca.

Aktualnie tancerka i choreografka niezależna, pedagog tańca klasycznego, jazzowego i współczesnego oraz aktorka Teatru KTO. Pracuje w renomowanych szkołach tańca w Krakowie oraz prowadzi warsztaty tańca klasycznego dla dorosłych.

Od 2011 roku jej choreografie kwalifikują się do światowych finałów konkursu DANCE WORLD CUP, zajmując wysokie miejsca.

Cały czas kształci się i rozwija, biorąc udział w warsztatach tanecznych w Polsce i za granicą. Doskonali swój warsztat biorąc udział w szkoleniach metodycznych. Autorka programu Ballet Conditioning Training.
Jest otwarta na nowe pomysły i wyzwania. Nieustannie poszukuje nowych inspiracji, a przez ruch, bezruch… ciągle dowiaduje się nowych rzeczy o sobie samej. Ruch i muzyka są nieodzowną częścią życia… Uważa, iż jedno jest motorem drugiego, a o tańcu nie da się pisać (…) taniec trzeba tańczyć.

ZAPISY DO DNIA 21.08.2022 studio@hurtowniaruchu.pl

ilość miejsc ograniczona!

Uwaga! w przypadku rezygnacji z warsztatów z winy uczestnika opłata nie będzie zwracana.

Studio Tańca Hurtownia Ruchu
Ul. STRASZEWSKIEGO 28, Kraków
tel. 692 131 496
www.hurtownia-ruchu.pl