WARSZTATY TANECZNE BODY & MIND z Katarzyną Pamułą

WARSZTATY TANECZNE BODY & MIND z Katarzyną Pamułą

Zapraszamy na aktywny grudniowy weekend, który będzie połączeniem tańca, relaksu i regeneracji. Dwór Kombornia to obiekt butikowy, o charakterze kameralnego zacisza. Na 10 hektarach mieści się zabytkowy park z alejkami spacerowymi, ogród i przestrzeń rekreacyjna.

W programie naszych warsztatów jest 7 zajęć w tym: taniec klasyczny, barre au sol, stretching z elementami jogi , relaksacja oraz aqua ballet.

Miejsce: Hotel Dwór Kombornia (www.dworkombornia.pl )

Termin: 2-4.12.2022 (piątek-niedziela)

Cena : 999 zł

Dla kogo: dla wszystkich zainteresowanych świadomą pracą z ciałem, tych którzy tańczą i tych którzy chcą tańczyć 🙂 będziemy pracować nad techniką tańca, ale też wzmacniać, rozciągać i regenerować całe ciało oraz resetować umysł!

Zapewniamy profesjonalne zajęcia w kameralnej grupie max 14 osób!

W przypadku gdy grupa będzie zróżnicowana pod wzgledem poziomu techniki tańca klasycznego grupa zostanie podzielona i mogą nastąpić małe zmiany w harmonogramie.

PLAN WARSZTATÓW:

piątek :

godz. 15.00 – 16.00 przyjazd

godz. 17.00 – 18.15 – barre au sol + stretching

godz. 19.00 – obiadokolacja

godz. 20.30 – 21.00 wieczorna relaksacja z treningiem uważności

sobota :

godz. 9.00 – śniadanie

godz.10.00 – 11.15 – taniec klasyczny – technika

czas wolny (możliwość skorzystania z basenu, sauny, zabiegów w strefie ChocoWine SPA)

godz. 16.00 – 17.15 – choreografia + stretching

godz. 18.30 – obiadokolacja

godz. 21.00 – 21.30 – aqua ballet (zajęcia w Strefie Wellness)

niedziela:

godz.8.30 – 9.15 – poranny stretching z elementami jogi

godz. 9.30 – śniadanie

godz. 10.30 – 11.30 – taniec klasyczny + choreografia

około godz. 12 wyjazd

Informacja o zajęciach:

TANIEC KLASYCZNY – warsztat będzie obejmować rozgrzewkę baletową, ćwiczenia na środku sali oraz układ choreograficzny.

BARRE AU SOL – „drążek na podłodze”- czyli technika uzupełniająca tańca klasycznego. Jest doskonałą drogą do wzmocnienia, rozciągnięcia i uelastycznienia ciała. Ćwiczenia, które podczas klasyki, wykonywane są na stojąco, tutaj wykonujemy w pozycji: siedzącej, na brzuchu oraz leżąc na plecach. Takie ustawienia ciała pozwalają na prace w odciążeniu oraz ułatwiają większe skupienie na technice.

AQUA BALLET – NOWOŚĆ na naszych warsztatach! Podczas treningu w wodzie, będziemy wykonywać ćwiczenia oparte na technice tańca klasycznego, jednak środowisko wodne i wyporność wody sprawia, że nasze ciało wydaje się lżejsze, a stawy są zdecydowanie odciążone. Ćwiczenia w basenie doskonalne sprawdzą się jeśli potrzebujemy odciążyć kręgosłup, stawy, po przebytych kontuzjach, pomogą zlikwidować stres i napięcia w ciele. Gwarantujemy świetną zabawę 🙂

W programie również stretching z elementami jogi oraz wieczorna relaksacja z treningiem uważności.

Informacja o prowadzącej:

Katarzyna Pamuła – pedagog, choreograf, tancerka i menedżer.

Absolwentka Krakowskiej Akademii Tańca, Studia Baletowego Opery krakowskiej oraz Szkoły Aktorskiej i Telewizyjnej „SPOT”. W 2009 roku otrzymała tytuł zawodowego artysty tancerza w Związku Artystów Scen Polskich, a rok później obroniła pracę dyplomową na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. W 2016 roku uzyskała tytuł magistra na Uniwersytecie Jagiellońskim, specjalność- zarządzanie mediami, a w 2022 roku tytuł Pedagoga Tańca. Aktualnie tancerka i choreografka niezależna, pedagog tańca klasycznego, jazzowego i współczesnego oraz aktorka Teatru KTO. Pracuje w renomowanych szkołach tańca w Krakowie oraz prowadzi warsztaty tańca klasycznego dla dorosłych. Od 2011 roku jej choreografie kwalifikują się do światowych finałów konkursu DANCE WORLD CUP, zajmując wysokie miejsca. Cały czas kształci się i rozwija, biorąc udział w warsztatach tanecznych w Polsce i za granicą. Doskonali swój warsztat biorąc udział w szkoleniach metodycznych. Autorka programu Ballet Conditioning Training. Jest otwarta na nowe pomysły i wyzwania. Nieustannie poszukuje nowych inspiracji, a przez ruch, bezruch… ciągle dowiaduje się nowych rzeczy o sobie samej. Ruch i muzyka są nieodzowną częścią życia… Uważa, iż jedno jest motorem drugiego, a o tańcu nie da się pisać (…) taniec trzeba tańczyć.

Podczas warsztatów zamieszkamy w 2 -3 osobowych pokojach w hotelu Dwór Kombornia .

Jest to jeden z najlepiej zachowanych zespołów rezydencjonalnych w południowo-wschodniej Polsce. Na powierzchni 10 ha mieści butikowy czterogwiazdkowy hotel spa z bogatą infrastrukturą wellness, Salon Win Karpackich, trzygwiazdkowy hotel Dwór Kombornia- Folwark***, wielokrotnie nagradzaną Restaurację Magnolia, Centrum Rehabilitacji oraz unikalne ChocoWine SPA. Do naszej dyspozycji będzie 100m sala taneczna i pokoje w budynku – Dwór Kombornia- Folwark.

W czasie naszego pobytu mamy zapewnione nieograniczone korzystanie z części Strefy Wellness (basen, jacuzzi, sauna sucha, łaźnia parowa, grota solna), zabiegi i rytuały z oferty ChocoWine SPA i Centrum Rehabilitacji Kombornia są dodatkowo płatne.

W cenę warsztatów wliczone są zajęcia, noclegi oraz wyżywienie wegetariańskie – obiadokolacja w dniu przyjazdu , śniadanie i obiadokolacja w sobotę oraz śniadanie w niedzielę.

Dojazd we własnym zakresie. Odległość od Krakowa około 2,5h jazdy samochodem / 170km/

ZAPISY DO DNIA 15.11.2022 studio@hurtowniaruchu.pl

Uwaga! w przypadku rezygnacji z warsztatów z winy uczestnika opłata nie będzie zwracana.

Studio Tańca Hurtownia Ruchu
Ul. STRASZEWSKIEGO 28 , Kraków
tel. 692 131 496
www.hurtownia-ruchu.pl