BARRE AU SOL I TANIEC WSPÓŁCZESNY z Marta Mück

WARSZTATY TAŃCA z Marta Mück w Hurtowni Ruchu

BARRE AU SOL I TANIEC WSPÓŁCZESNY

18-19.02.2023 sobota, niedziela

godz. 17.00 – 18.15 – barre au sol

godz. 18.30 – 20.00 – taniec współczesny

POZIOM WARSZTATÓW – OPEN

cena warsztatów:

200 zł / całość warsztatów

100 zł / barre au sol 2 dni

120 zł / taniec współczesny 2 dni

50 zł / 1 zajęcia barre au sol

60 zł / 1 zajęcia taniec współczesny

Zapisy do dnia 10.02. 2023 : studio@hurtowniaruchu.pl

ilość miejsc ograniczona!

Barre au sol

 „Drążek na podłodze”- czyli technika uzupełniająca tańca klasycznego. Jest doskonałą drogą do wzmocnienia, rozciągnięcia i uelastycznienia ciała. Ćwiczenia, które podczas klasyki, wykonywane są na stojąco, tutaj wykonujemy w pozycji: siedzącej, na brzuchu oraz leżąc na plecach. Takie ustawienia ciała pozwalają na prace w odciążeniu oraz ułatwiają większe skupienie na technice.

Czas zajęć: 1h 15 min / grupa OPEN

Taniec współczesny

Autorskie zajęcia prowadzone w formie specjalnie przygotowanej rozgrzewki, ćwiczeń z zakresu techniki tańca współczesnego oraz krótkich sekwencji tanecznych. Zajęcia zawierają ćwiczenia techniczne (na podłodze, na górze, w przestrzeni) a także krótkie choreografie mające na celu ćwiczenie pamięci ruchowej, pracę nad świadomością ciała, wzmocnienie sprawności fizycznej, a przede wszystkim utanecznienie, czyli szaleństwo ducha w żywym ciele 🙂

Czas zajęć: 1h30min / grupa OPEN

Warsztaty są adresowane do wszystkich zainteresowanych tańcem, poziom zajęć będzie dostosowany do poziomu uczestników zajęć.

Marta Mück

Tańczę odkąd pamiętam i nie wyobrażam sobie przestać :)! Swoją edukację taneczną rozpoczęłam od tańca klasycznego. Ukończyłam Studio Baletowe Opery Krakowskiej oraz Konserwatorium Tańca w Krakowie. W 2013 roku uzyskałam dyplom zawodowego tancerza przyznawany przez Związek Artystów Scen Polskich. Uczestniczyłam w licznych ogólnopolskich warsztatach tanecznych, festiwalach oraz konferencjach naukowych. Swoje umiejętności z zakresu różnorodnych technik tańca szkoliłam również na warsztatach tańca w Poznaniu, Koszęcinie, Londynie (Pineapple Dance Studio, The Place), Nowym Jorku (Brodway Dance Center), Reykjaviku (Iceland Dance Company). Tańczyłam nie tylko na polskich scenach, ale również w Finlandii, Danii oraz Niemczech.

Od wielu lat uczę zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych prowadząc stałe zajęcia oraz warsztaty z zakresu tańca klasycznego, współczesnego i jazzowego.

Swoją pasją chętnie zarażam innych, gdyż uważam, że taniec bardzo pozytywnie wpływa na naszą ogólną kondycję psycho-fizyczną i jest barwnym urozmaiceniem życia. Taniec jest dla każdego 🙂

Marta Mück

ZAPRASZAMY!!!

Studio Tańca Hurtownia Ruchu i Marta Mück

Opłata za zajęcia jest płatna na konto (przy zapisie):

Konto:

JOANNA ORŁOWSKA ART STUDIO

50 1140 2017 0000 4302 1298 4412

Uwaga! w przypadku rezygnacji z warsztatów z winy uczestnika opłata nie będzie zwracana.


Studio Tańca Hurtownia Ruchu

ul. STRASZEWSKIEGO 28

Kraków
tel. 692 131 496

www.hurtownia-ruchu.pl