BODY & MIND z Katarzyną Pamułą / 3 edycja ZŁAP BALANS NA WIOSNĘ!

BODY & MIND z Katarzyną Pamułą / 3 edycja

ZŁAP BALANS NA WIOSNĘ!

stretch yoga / ballet conditioning training / improwizacja w ruchu

GOŚCINIEC „BANICA” – Beskid Niski / 24-26.03.2023

Zapraszamy na aktywny marcowy weekend – tym razem 3 edycja warsztatów BODY&MIND będzie ukierunkowana na stretching, wzmocnienie oraz ruch improwizowany.

Program naszych warsztatów obejmuje 6,5h zajęć w tym:

  • poranne zajęcia z stretch jogi
  • ballet conditioning training (program autorski)
  • wieczorne zajęcia z improwizacji w ruchu połączone z treningiem uważności i relaksacją

Warsztaty przeznaczone dla osób, które:

  • są zainteresowane świadomą pracą z ciałem
  • są ciekawe nowych form ruchu
  • chcą się zregenerować i powitać z nami wiosnę w klimatycznym miejscu. Zapraszamy sportowców, biegaczy, joginów, tancerzy, ale też osoby które dopiero podjęły decyzję że chcą zacząć ćwiczyć – jednym słowem zapraszamy wszystkich zainteresowanych ruchem! Stopień zaawansowania nie ma znaczenia! Tak, możesz być nierozciągnięta/y 😉

GOŚCINIEC „BANICA” jest położony w dolinie potoku Zawoje w Beskidzie Niskim gdzie można odpocząć od miejskiego zgiełku i ciągłego biegu (140 km od Krakowa, ok.2 h jazdy samochodem) . Do naszej dyspozycji (na wyłączność) będzie bardzo klimatyczny dom, zamieszkamy w 3-osobowych pokojach.

Gościniec „ Banica” słynie z pysznego jedzenia i z pięknej okolicy!

Nasze zajęcia będą się odbywać w nowej sali do ćwiczeń z przyjazną drewnianą podłogą 🙂

W cenie warsztatów jest sauna z banią.

Więcej informacji o Gościńcu „Banica” znajdziecie tutaj : www.banica.com.pl

Na miejscu jest możliwość skorzystania z masażu w super – promocyjnej cenie dla uczestników warsztatów: 1h / 80 zł, 45 min / 60 zł, 30 min / 45 zł .

Cena : 1050 zł

Cena obejmuje zajęcia, noclegi ,wyżywienie i saunę z banią.

Wyżywienie wegetariańskie (piątek: obiadokolacja, sobota 3 posiłki : śniadanie, zupa plus deser, obiadokolacja, niedziela – śniadanie i drugie śniadanie).

Dojazd we własnym zakresie.

PLAN WARSZTATÓW:

piątek :

godz. 15.00 – 16.00 przyjazd

godz. 17.00 – 18.00 – ballet conditioning training

godz. 18.30 – obiadokolacja

godz. 20.30 – 21.30- improwizacja w ruchu połączona z treningiem uważności i relaksacją

sobota :

godz. 8.30 – śniadanie

godz.10.00 – 11.00- stretch joga

godz. 13.00 – zupa plus deser

godz. 16.00 – 17.00 – ballet conditioning training

godz. 18.00 – obiadokolacja

godz. 20.00– 21.00 – improwizacja w ruchu połączona z treningiem uważności i relaksacją

niedziela:

godz. 8.30 – śniadanie

godz. 10.00 – 11.30 – stretch joga

godz. 12.00 – drugie śniadanie

godz. 13 /14 wyjazd

Informacja o zajęciach:

STRETCH JOGA

Joga rozciągająca na poprawę elastyczności całego ciała jest świetnym uzupełnieniem każdego treningu! Wykorzystując proste pozycje z jogi będziemy się rozciągać, zwiększać ruchomość stawów i zmniejszać napięcia w ciele. Joga rozciągająca poprawia ogólną sprawność całego ciała przywracając mu siłę i zdrowie, to trening, który uwalnia endorfiny, czyli hormony szczęścia!

BALLET CONDITIONING TRAINING – autorski program warsztatów oparty na podstawach tańca klasycznego takich jak – ustawienie ciała, pozycję rąk oraz nóg – niemniej jednak dedykowany dla wszystkich tancerzy lub osób pracujących z ciałem, którzy chcą wzmocnić, uelastycznić, rozluźnić lub zmobilizować mięśnie, ścięgna i stawy, dzięki czemu efektem będzie bardziej „świadome” ciało, zmniejszenie ryzyka kontuzji oraz pomoc w wykonywaniu lekcji z poszczególnych technik tańca. Podczas treningu bazować będziemy na ćwiczeniach z szeroko pojętego nurtu FITNESS oraz ćwiczeniach rehabilitacyjnych.

IMPROWIZACJA W RUCHU

Prowadzona improwizacja taneczna. Podczas zajęć będziemy poruszać się podążając za wskazówkami prowadzącej, której słowa, będą ukierunkowywać nasz ruch. Oddamy się swobodnej improwizacji czując przepływ ruchu i jego energię. Będzie to wstęp do wieczornej relaksacji, wyciszenia i bycia 'bliżej siebie’.

Poziom zajęć : Zajęcia nie wymagają doświadczenia w danej technice są adresowane dla wszystkich i tych początkujących i tych bardziej zaawansowanych 🙂

Informacja o prowadzącej:

Katarzyna Pamuła – pedagog, choreograf, tancerka i menedżer.

Absolwentka Krakowskiej Akademii Tańca, Studia Baletowego Opery krakowskiej oraz Szkoły Aktorskiej i Telewizyjnej „SPOT”. W 2009 roku otrzymała tytuł zawodowego artysty tancerza w Związku Artystów Scen Polskich, a rok później obroniła pracę dyplomową na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. W 2016 roku uzyskała tytuł magistra na Uniwersytecie Jagiellońskim, specjalność- zarządzanie mediami, a w 2022 roku tytuł Pedagoga Tańca. Aktualnie tancerka i choreografka niezależna, pedagog tańca klasycznego, jazzowego i współczesnego oraz aktorka Teatru KTO. Pracuje w renomowanych szkołach tańca w Krakowie oraz prowadzi warsztaty tańca klasycznego dla dorosłych. Od 2011 roku jej choreografie kwalifikują się do światowych finałów konkursu DANCE WORLD CUP, zajmując wysokie miejsca. Cały czas kształci się i rozwija, biorąc udział w warsztatach tanecznych w Polsce i za granicą. Doskonali swój warsztat biorąc udział w szkoleniach metodycznych. Autorka programu Ballet Conditioning Training. Jest otwarta na nowe pomysły i wyzwania. Nieustannie poszukuje nowych inspiracji, a przez ruch, bezruch… ciągle dowiaduje się nowych rzeczy o sobie samej. Ruch i muzyka są nieodzowną częścią życia… Uważa, iż jedno jest motorem drugiego, a o tańcu nie da się pisać (…) taniec trzeba tańczyć.

.

ZAPISY DO DNIA 1.03.2023 : studio@hurtowniaruchu.pl

Ilość miejsc ograniczona! Mamy 12 miejsc!

Opłata za warsztaty jest płatna na konto przy zapisie.

Konto:

JOANNA ORŁOWSKA ART STUDIO

50 1140 2017 0000 4302 1298 4412

Uwaga! w przypadku rezygnacji z warsztatów z winy uczestnika opłata nie będzie zwracana.

Studio Tańca Hurtownia Ruchu
Ul. STRASZEWSKIEGO 28 , Kraków
tel. 692 131 496
www.hurtownia-ruchu.pl