TANIEC INTUICYJNY z MAGDALENĄ PRZYBYSZ

TANIEC INTUICYJNY z MAGDALENĄ PRZYBYSZ

w Studio Tańca Hurtownia Ruchu

25.02.2023 godz 20.30-22.00

Zapraszamy na półtorej godziny dla ciała, w ruchu. Będziemy wspólnie w grupie doświadczać swobodnego tańca, a poprowadzi nas choreografka Magda Przybysz. To będzie czas tylko dla Ciebie. Przynieś coś wygodnego do ubrania i siebie. Możesz wpaść sam/a, możesz przyjść z kimś bliskim, lub grupą przyjaciół/ek. Sesja tańca grupowego i dramaturgia spotkania będzie skomponowana tak, że każda osoba będzie mogła z uszanowaniem dla swoich potrzeb podążać za tym co podpowiada jej/jego ciało. Będziemy poruszać się w sposób niewymuszony i w zgodzie ze sobą. Poodkrywamy jak to jest przechodzić z wewnętrznego w zewnętrzne, powracać z zewnętrznego w wewnętrzne, z mocnego w delikatne, z łagodnego w zdecydowane, z wolnego w szybkie i znów wolne, jak to jest uruchomić nie tylko mięśnie, ale także przepływ w stawach i w sercu oraz miednicy. Sesja taneczna zakończy się 15 minutowym relaksem. Spotkanie jest skierowane do osób będących na każdym stopniu zaawansowania tanecznego oraz do wszelkich miłośników/miłośniczek ruchu.  Zapraszamy!

MAGDALENA PRZYBYSZ

Choreografka, performerka, coacherka.

Wciela choreograficzne strategie w edukacji, teatrze, filmie, VR, muzyce i tańcu (współpracowała między innymi z kolektywem MML, Hoteloko movement makers, Klaudią Hartung – Wójciak, Igą Gańczarczyk, Jakubem Wróblewskim, Patrykiem Lichotą).  Jej choreograficzne prace prezentowane były na Malta Festival (Przesilenie letnie, Grand reUnion ), w muzeach sztuki współczesnej w Warszawie,  Łodzi, Toruniu jako część programu Scena dla Tańca IMiT (Strange Lóóp), podczas Kongresu Kultury Polksiej we Wrocławiu (Wytnij-wklej), w Cricotece w Krakowie (Dancing for the Birds, They watching Us), na Festiwalu  UNITHEA we Frankfurcie i na Tanztage w Berlinie (Mój Poland Drive), na Festival Quartier Dances w Montrealu i Dances-Cites Cracassonne  (“Absolutely Fabulous Dancers”)

Stypendystka Solo Projekt 2009 Art Stations Foundation by Grażyna Kulczyk, beneficjentka stypendium twórczego MKiDN (2012, 2020) w dziedzinie taniec. Laureatka Stypendium Twórczego Grażyny Kulczyk z Choreografii Współczesnej (2021)

Autorka albumu-wystawy p.t.: ”CHOREOGRAFIKI”

Na facebookowym profilu i IG prowadzi  Dzienniki choreograficzne/ The Choreographic Diaries .

Jest także wykładowczynią i kierowniczką merytoryczną studiów podyplomowych „Komunikacja w organizacji oparta na empatii” na SWPS, wykładowczynią na kierunku Somatyka w tańcu i terapii na Akademii Muzycznej w Łodzi oraz na UW na Wydziale Sztuk Społecznych, gdzie prowadzi warsztat „Praktyki ruchowe”

Zapisy i opłata:

 50 zł – przy zapisie i opłacie do dnia 10.02.2023

70 zł – przy zapisie po dniu 10.02.2023

ZAPISY : studio@hurtowniaruchu.pl

 

Opłata za warsztaty jest płatna na konto przy zapisie, w tytule wpłaty proszę napisać  „ taniec”

Konto:

JOANNA ORŁOWSKA ART STUDIO

50 1140 2017 0000 4302 1298 4412

 

Uwaga! w przypadku rezygnacji z warsztatów z winy uczestnika opłata nie będzie zwracana.

 

Studio Tańca Hurtownia Ruchu
Ul. STRASZEWSKIEGO 28 , Kraków
tel. 692 131 496
www.hurtownia-ruchu.pl