TANIEC INTUICYJNY z ANITĄ SINGH

TANIEC INTUICYJNY z ANITĄ SINGH

w Studio Tańca Hurtownia Ruchu

11.03.2023 godz.18.00-19.30

Zapraszamy na półtorej godziny dla ciała, w ruchu. Będziemy wspólnie w grupie doświadczać swobodnego tańca, a poprowadzi nas tancerka Anita Singh. To będzie czas tylko dla Ciebie. Przynieś coś wygodnego do ubrania i siebie. Możesz wpaść sam/a, możesz przyjść z kimś bliskim, lub grupą przyjaciół/ek. Sesja tańca grupowego i dramaturgia spotkania będzie skomponowana tak, że każda osoba będzie mogła z uszanowaniem dla swoich potrzeb podążać za tym co podpowiada jej/jego ciało. Będziemy poruszać się w sposób niewymuszony i w zgodzie ze sobą. Poodkrywamy jak to jest przechodzić z wewnętrznego w zewnętrzne, powracać z zewnętrznego w wewnętrzne, z mocnego w delikatne, z łagodnego w zdecydowane, z wolnego w szybkie i znów wolne, jak to jest uruchomić nie tylko mięśnie, ale także przepływ w stawach i w sercu oraz miednicy. Sesja taneczna zakończy się 15 minutowym relaksem. Spotkanie jest skierowane do osób będących na każdym stopniu zaawansowania tanecznego oraz do wszelkich miłośników/miłośniczek ruchu.

Warsztat z Anitą będzie inspirowany indyjskimi technikami ruchu , a do tańca będzie nas pobudzać muzyka etno i indyjskie rytmy!

Zapraszamy!

ANITA SINGH

Tancerka, choreografka, instruktorka (specjalizacja: klasyczne formy tańca indyjskiego). Nauczyciele: Bharatanatyam (Nirupama Rajendra, Ewa Wardzała, Rajeshwari Hande, Apeksha Mundargi, Geeta Chandran), Kathak (Jayanti Mukherjee (Kalkuta), warsztaty (Anuj Mishra, Shovana Narayan i Nirupama Rajendra, Magdalena Niernsee, Artur Przybylski, Kinga Malec). Flamenco (Kaja Będkowska Klar, warsztaty z Luis de Luis (Granada), Ester Marin, Marta Dębska).

Teoria tańca, starożytny taniec indyjski według metodologii Dr Padma Subrahmaniam (rekonstrukcja tańca opisanego w traktacie o teatrze Natyashastra (II w p.n.e. – II w. n.e.), zachowanego w rzeźbach świątynnych Indii Południowych i w Prambanan na Jawie w Indonezji.

Warsztat Joga i Tantra w klasycznym tańcu indyjskim, Rekha Tandon.

Uczestniczka i autorka spektakli łączących różne formy taneczne Indii z jogą i indyjską sztuką walki. Zarządza założoną przez Ewę Wardzałę krakowską grupę Natyalaya. Prowadzi regularne lekcje tańca Bharatanatyam i Kathak w Krakowie. Współtworzy z Magdaleną Niernsee cykl warsztatów Indyjskie Lato Taneczne. Razem z Agnieszką Walkiewicz organizuje warsztaty Joga i Taniec w Indiach.

 

Zapisy i opłata:

60 zł – przy zapisie i opłacie do dnia 25.02.2023

70 zł – przy zapisie po dniu 25.02.2023

ZAPISY : studio@hurtowniaruchu.pl

 

Opłata za warsztaty jest płatna na konto przy zapisie, w tytule wpłaty proszę napisać  „ taniec”

Konto:

JOANNA ORŁOWSKA ART STUDIO

50 1140 2017 0000 4302 1298 4412

 

Uwaga! w przypadku rezygnacji z warsztatów z winy uczestnika opłata nie będzie zwracana.

 

Studio Tańca Hurtownia Ruchu
Ul. STRASZEWSKIEGO 28 , Kraków
tel. 692 131 496
www.hurtownia-ruchu.pl