BARRE AU SOL i STRETCHING z KATARZYNĄ PAMUŁĄ

BARRE AU SOL i STRETCHING z KATARZYNĄ PAMUŁĄ

11-12.03.2023 godz. 15.30 – 17.30

cena warsztatów:

100  zł / 1 dzień

180  zł / 2 dni

Zapisy do dnia 1.03.2023 : studio@hurtowniaruchu.pl

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

 

BARRE AU SOL – „drążek na podłodze”- czyli technika uzupełniająca tańca klasycznego. Jest doskonałą drogą do wzmocnienia, rozciągnięcia i uelastycznienia ciała. Ćwiczenia, które podczas klasyki, wykonywane są na stojąco, tutaj wykonujemy w pozycji: siedzącej, na brzuchu oraz leżąc na plecach. Takie ustawienia ciała pozwalają na prace w odciążeniu oraz ułatwiają większe skupienie na technice. Część zajęć będzie ukierunkowana na intensywne rozciąganie.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych świadomą pracą z ciałem, tancerzy, amatorów tańca i ruchu! Poziom  zajęć OPEN.

Na zajęcia prosimy zabrać ze sobą gumę do rozciągania.

 

Katarzyna Pamuła – pedagog, choreograf, tancerka i menedżer.

Absolwentka Krakowskiej Akademii Tańca, Studia Baletowego Opery krakowskiej oraz Szkoły Aktorskiej i Telewizyjnej „SPOT”.

W 2009 roku otrzymała tytuł zawodowego artysty tancerza w Związku Artystów Scen Polskich, a rok później obroniła pracę dyplomową na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. W 2016 roku uzyskała tytuł magistra na Uniwersytecie Jagiellońskim, specjalność- zarządzanie mediami. Obecnie studentka Pedagogiki Tańca.

Aktualnie tancerka i choreografka niezależna, pedagog tańca klasycznego, jazzowego i współczesnego oraz aktorka Teatru KTO. Pracuje w renomowanych szkołach tańca w Krakowie oraz prowadzi warsztaty tańca klasycznego dla dorosłych.

Od 2011 roku jej choreografie kwalifikują się do światowych finałów konkursu DANCE WORLD CUP, zajmując wysokie miejsca.

Cały czas kształci się i rozwija, biorąc udział w warsztatach tanecznych w Polsce i za granicą. Doskonali swój warsztat biorąc udział w szkoleniach metodycznych. Autorka programu Ballet Conditioning Training.
Jest otwarta na nowe pomysły i wyzwania. Nieustannie poszukuje nowych inspiracji, a przez ruch, bezruch… ciągle dowiaduje się nowych rzeczy o sobie samej. Ruch i muzyka są nieodzowną częścią życia… Uważa, iż jedno jest motorem drugiego, a o tańcu nie da się pisać (…) taniec trzeba tańczyć.

 

Opłata za warsztaty jest płatna na konto przy zapisie, w tytule wpłaty proszę napisać „taniec”

Konto:

JOANNA ORŁOWSKA ART STUDIO

50 1140 2017 0000 4302 1298 4412

 

Uwaga! w przypadku rezygnacji z warsztatów z winy uczestnika opłata nie będzie zwracana.

Studio Tańca Hurtownia Ruchu
Ul. STRASZEWSKIEGO 28 (2 piętro) , Kraków
tel. 692 131 496
www.hurtownia-ruchu.pl