BARRE AU SOL z Marta Mück

BARRE AU SOL  z Marta Mück w Hurtowni Ruchu

Termin: 2.04.2023 niedziela godz. 15.15 – 16.30

Cena: 50 zł

Zapisy do dnia 27.03.2023 : studio@hurtowniaruchu.pl

ilość miejsc ograniczona!

Barre au sol

„Drążek na podłodze”- czyli technika uzupełniająca tańca klasycznego. Jest doskonałą drogą do wzmocnienia, rozciągnięcia i uelastycznienia ciała. Ćwiczenia, które podczas klasyki, wykonywane są na stojąco, tutaj wykonujemy w pozycji: siedzącej, na brzuchu oraz leżąc na plecach. Takie ustawienia ciała pozwalają na prace w odciążeniu oraz ułatwiają większe skupienie na technice. Rozciągniemy i wzmocnimy całe ciało! Poziom zajęć OPEN – zapraszamy wszystkich zainteresowanych świadomą pracą z ciałem.

Czas zajęć: 1h 15 min

Marta Mück

Tańczę odkąd pamiętam i nie wyobrażam sobie przestać :)! Swoją edukację taneczną rozpoczęłam od tańca klasycznego. Ukończyłam Studio Baletowe Opery Krakowskiej oraz Konserwatorium Tańca w Krakowie. W 2013 roku uzyskałam dyplom zawodowego tancerza przyznawany przez Związek Artystów Scen Polskich. Uczestniczyłam w licznych ogólnopolskich warsztatach tanecznych, festiwalach oraz konferencjach naukowych. Swoje umiejętności z zakresu różnorodnych technik tańca szkoliłam również na warsztatach tańca w Poznaniu, Koszęcinie, Londynie (Pineapple Dance Studio, The Place), Nowym Jorku (Brodway Dance Center), Reykjaviku (Iceland Dance Company). Tańczyłam nie tylko na polskich scenach, ale również w Finlandii, Danii oraz Niemczech.

Od wielu lat uczę zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych prowadząc stałe zajęcia oraz warsztaty z zakresu tańca klasycznego, współczesnego i jazzowego.

Swoją pasją chętnie zarażam innych, gdyż uważam, że taniec bardzo pozytywnie wpływa na naszą ogólną kondycję psycho-fizyczną i jest barwnym urozmaiceniem życia. Taniec jest dla każdego 🙂

Marta Mück

ZAPRASZAMY!!!

Studio Tańca Hurtownia Ruchu i Marta Mück

Opłata za zajęcia jest płatna na konto (przy zapisie), w tytule wpłaty proszę napisać ” warsztaty”

Konto:

JOANNA ORŁOWSKA ART STUDIO

50 1140 2017 0000 4302 1298 4412

Uwaga! w przypadku rezygnacji z warsztatów z winy uczestnika opłata nie będzie zwracana.

Studio Tańca Hurtownia Ruchu

  1. STRASZEWSKIEGO 28 , Kraków
    tel. 692 131 496

www.hurtownia-ruchu.pl