WAKACYJNE WARSZTATY TANECZNE

WAKACYJNE WARSZTATY TAŃCA W HURTOWNI RUCHU– 08.2018!

KLASYKA/ TANIEC INDYJSKI / TANIEC WSPÓŁCZESNY

TANIEC KLASYCZNY  / KATARZYNA PAMUŁA

Termin : 29-31.08.2018 (środa- piątek)

godz. 19.45 – 21.15 – grupa początkująca

Cena: 75 zł  / 3-dniowy warsztat, 30 zł / pojedyncze zajęcia

Termin : 31.08.2018 (piątek)

godz. 17.30 – 19.30 – grupa średnio-zaawansowana

cena: 35 zł

W zależności od poziomu zaawansowania, zajęcia skierowane zarówno do osób, które pierwsze kroki w tańcu klasycznym mają  już za sobą, ale również dla tych, którzy dopiero co, zaczynają swoja przygodę z tańcem klasycznym.

Poziom podstawowy: program zajęć obejmuje technikę  barre au sol i streching oraz podstawowe ćwiczenia przy drążku jak I na środku sali.

Poziom średnio-zaawansowany (minimum 3 lata nauki techniki) program zajęć  obejmuje ćwiczenia przy drążku jak i na środku Sali oraz małe i duże allegro.

KATARZYNA PAMUŁA

Tancerka, choreograf, pedagog. Na co dzień współpracuje z krakowskimi teatrami instytucjonalnymi oraz niezależnymi artystami. Cały czas wzbogaca swój warsztat biorąc udział w warsztatach tanecznych zarówno w Polsce jak i za granicą. Jako pedagog wraz ze swoimi podopiecznymi uczestniczy w wielu konkursach tanecznych oraz przedsięwzięciach artystycznych, zdobywając nagrody i wyróżnienia.
Absolwentka Studia Baletowego Opery Krakowskiej, Krakowskiej Akademii Tańca L’art de la Danse oraz Szkoły Aktorskiej i Telewizyjnej SPOT. Dyplomantka Związku Artystów Scen Polskich.

Zapisy do dnia 30.07.2018
zapisy: studio@hurtowniaruchu.pl

Opłata za zajęcia jest płatna na konto (przy zapisie)

Studio Tańca Hurtownia Ruchu
Ul. Kącik 9 , Kraków
tel. 692 131 496
www.hurtowniaruchu.pl

 

TANIEC INDYJSKI –   BHARATANATJAM   /   ANITA SINGH   

Termin: 20-22.08.2018

Godz. 18.00 – 19.30 – grupa początkująca

Godz. 19.45 – 21.15 – grupa średnio-zaawansowana

Cena: 70 zł  / 3-dniowy warsztat

TANIEC INDYJSKI –   BHARATANATJAM – to jeden z klasycznych tańców Indii. Charakteryzuje się wysublimowaną techniką. Kończyny kreślą geometryczne mandale, stopy wytupują rytm, każdy gest, a nawet spojrzenie to skodyfikowany język znaczeń, a w duszy tancerki panuje uczucie zgodne z nastrojem muzyką i tematem opowieści …

Poziom początkujący – zajęcia obejmują wprowadzenie do techniki. Warsztat przeznaczony jest dla osób, które zetkną się z tym stylem tańca po raz pierwszy.

Poziom średnio-zaawansowany – taniec przedstawiający – choreografia. Warsztat przeznaczony dla osób, które znają podstawy jakiegokolwiek stylu tańca indyjskiego lub inny i chcą poznać aspekt teatralny tańca bharatanatjam.

ANITA SINGH – tancerka klasycznych tańców indyjskich Bharatanatjam i Kathak oraz choreograf tańca filmowego Bollywood. Współtworzy krakowską grupę tańców indyjskich Natyalaya. Prowadzi regularne kursy tańców indyjskich w Krakowie.

Zapisy do dnia 14.08.2018
zapisy: studio@hurtowniaruchu.pl

Opłata za zajęcia jest płatna na konto (przy zapisie)

Studio Tańca Hurtownia Ruchu
Ul. Kącik 9 , Kraków
tel. 692 131 496
www.hurtowniaruchu.pl

FB –  Hurtownia-Ruchu-Studio-Tańca

 

 

TANIEC WSPÓŁCZESNY  /  MARTA PIETRUSZKA

Termin: 27-30.08.2018 godz. 18.00 – 19.30 – poziom OPEN

Cena: 100 zł  / 4-dniowy warsztat

TANIEC WSPÓŁCZESNY wykorzystuje elementy takich technik tańca jak: modern dance, taniec nowoczesny, taniec jazzowy, klasyka.
Zajęcia z Martą Pietruszką charakteryzuje: praca ciała poza pionem, zawieszenia, wytracanie równowagi, polimetria ruchu, jakości ruchu (energia, czas, przestrzeń). Zajęcia składają się z 3 części : rozgrzewki, fraz ruchowych i rozciągania.
Warsztaty są otwarte dla wszystkich zainteresowanych bez względu na poziom zaawansowania!

MARTA PIETRUSZKA – tancerka, choreograf, pedagog. Od lat 80-tych związana z krakowskim środowiskiem tańca współczesnego. Współpracowała  m.in. z Teatrem Tańca Kontrast, Studiem Tańca EST, Teatrem 38, grupą muzyczną ATMAN, Gdańskim Teatrem Tańca, Śląskim Teatrem Tańca, Goethe Institut, Bunkrem Sztuki w Krakowie. W 1998 roku wraz z Olgą Marcinkiewicz założyła Teatr Gestu i Ruchu, gdzie przygotowywała spektakle solowe. Od 1994 roku do chwili obecnej jest nauczycielem tańca współczesnego w Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży, gdzie zainicjowała Scenę Tańca Współczesnego, której była opiekunem artystycznym od 2004 roku. Jako nauczyciel tańca współczesnego współpracowała również z Państwową Szkołą Baletową w Bytomiu, Instruktorskim Kursem Kwalifikacyjnym w NCK oraz Państwową Szkołą Teatralną w Krakowie. Prowadzi warsztaty tańca współczesnego i tańców żydowskich i ludowych na terenie całej Polski, jest stałym gościem festiwali teatralnych i tańca współczesnego.

Zapisy do dnia 20.08.2018
zapisy: studio@hurtowniaruchu.pl

Opłata za zajęcia jest płatna na konto (przy zapisie)

Studio Tańca Hurtownia Ruchu
Ul. Kącik 9 , Kraków
tel. 692 131 496
www.hurtowniaruchu.pl